Moneyback – oszczędzaj na każdych zakupach

Instytucje bankowe przekazują swoim klientom coraz więcej możliwości na zaoszczędzenie ich ciężko zarobionych pieniędzy. Z pewnością każdy słyszał o kontach inwestycyjnych lub lokatach, lecz większość nie zdaje sobie sprawy z faktu, że może zarobić nawet podczas tak prozaicznej czynności jak zakupy w osiedlowym sklepiku czy pobliskim markecie.

Funkcja Moneyback to usługa bankowa, która polega na zwrocie części pieniędzy z codziennych wydatków w momencie użycia karty płatniczej. Jest to kusząca propozycja dla osób, które przykładowo posiadają dużą rodzinę i z domowego budżetu przeznaczają większość środków na przedmioty codziennego użytku.

Należy więc pamiętać, że im większe zakupy zrobimy, tym większy będzie zwrot naszych środków. Oczywiście nie są to bajońskie sumy, lecz każdego miesiąca zaoszczędzoną kwotę możemy przeznaczyć na drobną przyjemność dla siebie lub członka rodziny.

Coraz więcej osób decyduje się na Moneyback, gdyż dostrzegają łatwość i wygodę w takiej formie oszczędzania.

1 thought on “Moneyback – oszczędzaj na każdych zakupach

  1. Nie korzystałam nigdy z tej funkcji, ale jest to ciekawa opcja, aby zaoszczędzić może nie jakieś bajecznie duże pieniądze, ale tak żeby dołożyć do wakacji myślę, że byłoby ok 🙂

Comments are closed.