Trzy sprytne sposoby na oszczędności z Payback

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, a jednak lepiej jest płacić mniej za te same zakupy czy wymieniać zebrane przy okazji punkty Payback na nagrody lub bony o wartości od kilkudziesięciu do setek złotych…. Poznaj trzy sposoby na to, by oszczędzać podczas codziennych zakupów w Kaufland z Payback!

Rób codzienne zakupy z kartą Payback

Klucze, pieniądze, telefon… Do listy przedmiotów, które zawsze masz przy sobie, na stałe dodaj kartę Payback. Pokazujesz ją podczas tankowania na stacji benzynowej czy przy kasie z biletami do kina więc nie zapominaj o niej także tam, gdzie robisz codzienne zakupy spożywcze. Kaufland jest jednym z ponad 400 partnerów Payback. Więcej dowiesz się tu: https://www.kaufland.pl/payback.html.

Za każde wydane trzy złote otrzymasz jeden punkt Payback. Gdy uzbierasz określoną pulę, zapłacisz nimi za kolejne zakupy. Nie zawsze pamiętasz, by kartę lojalnościową mieć przy sobie? Pobierz dedykowaną aplikację, a kartę do Payback będziesz mieć zawsze pod ręką, w swoim telefonie.

Bądź łowcą promocji Payback

Dzięki rejestracji w Payback możesz nie tylko korzystać z karty i zbierać punkty, ale także otrzymywać aktualne informacje o promocjach u partnerów. Korzystaj z tych informacji, jednym kliknięciem aktywuj odpowiednie kupony w aplikacji, a przy kasie w sklepach Kaufland zbieraj drukowane kody kreskowe z rabatami do wykorzystania przy następnych zakupach.

Chcesz szybciej zbierać punkty Payback? W aplikacji znajdziesz kupony, które umożliwiają pomnażanie otrzymywanych punktów. By z nich skorzystać, musisz je aktywować przed zeskanowaniem karty przy kasie.

Kupuj z Payback jak strateg

Idąc na zakupy miej zaplanowane konkretne posiłki, które zamierzasz przygotować. Rozpisz sobie składniki, których potrzebujesz. Nie masz pomysłu na obiad? Zainspiruj się aktualną ofertą! Sprawdź aktualne promocje, które sklep przygotował dla klientów robiących zakupy z kartą Payback. Czasem będą to niższe ceny niektórych produktów, czasem – większe zakupy w cenie mniejszych, czasem – możliwość szybszego zbierania punktów, ale zawsze – szansa na to, by oszczędzić pieniądze.

A co zrobić, jeśli promocja zachęci Cię do wrzucenia zbyt dużej ilości produktów lub gdy zobaczysz, że lada chwila kończy się termin przydatności czegoś, co masz w lodówce bądź w kuchennej szafce? Sposób jest prosty, choć wymaga zmiany codziennych nawyków. „Nadmiarowe” produkty spożywcze staraj się przetwarzać w domu, mrozić lub wekować, by ich nie wyrzucać. Gospodarność to podstawa oszczędności, nie tylko tych z kartą Payback!