Na co dzień dokonujemy naprawdę wielu płatności. Aktualnie promowane są zwłaszcza te bezgotówkowe. Z tego też powodu sięgamy po takie wyjścia jak płatności kartą, często podpiętą pod nasze telefony albo też inny sprzęt, czy też po blik. Czasem aż boimy się tego rodzaju płatności, ponieważ zwyczajnie nie widzimy pieniędzy uciekających nam już nie z portfela, ale z konta bankowego.

Czy da się nad tym zapanować? A może uda nam się również odzyskać cześć wydanych pieniędzy? Możemy to łatwo sprawdzić.

Istnieje kilka opcji dzięki którym możemy odzyskać wydane środki. Jedną z nich jest korzystanie z karty Visa. Korzystając z specjalnej aplikacji pozwalającej na zarejestrowanie naszej kart Visa w programie lojalnościowym możemy śledzić aktualne oferty a także te promocje, z których już skorzystaliśmy. Ale na czym to polega? W naszej aplikacji pojawiają się oferty sklepów (zarówno zwykłych marketów, drogerii czy zajmujących się moda) będących partnerami programu. Za dokonanie zakupów na określoną kwotę ( przeważnie 100-150 złotych) i opłacenie ich nasza zarejestrowaną kartką otrzymujemy zwrot części środków w określonej kwocie (10-15 złotych, co czasem stanowi ponad 10%) lub procentowy zwrot środków. Pieniądze są przelewane na nasze konto w ciągu 7 dni.

Jeżeli lubimy planować nasze zakupy, a partnerzy programu stanowią naszych ulubionych sprzedawców, to możne się okazać, że w krótkim czasie będziemy mogli odzyskać nawet kilkaset złotych. W ten prosty sposób możemy odnieść znaczne korzyści korzystając z kart Visa.